دیدار هیئت مدیره کانون با مدیر کل بازرسی استان گلستان

دیدار هیئت مدیره کانون کارشناسان با مدیر کل بازرسی استان گلستان

به گزارش روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان گلستان ،  این دیدار در راستای تعامل بیشتر کانون با دستگاههای دولتی استان و با هدف معرفی کانون به عنوان تشکلی تخصصی و حرفه ای انجام پذیرفت.

در این دیدار مهندس عاشری با تاکید بر آمادگی کانون برای همکاری های بیشتر با اداره کل بازرسی استان گلستان، خواستار آن شدند که با مساعدت دستگاههای دولتی و مخصوصاً دستگاههای نظارتی شاهد وحدت رویه در بکارگیری کارشناسان در دستگاههای دولتی باشیم و این بکارگیری با محوریت کانون و از سوی آن باشد تا هم عدالت در توزیع پرونده های کارشناسی رعایت گردد و هم از کارشناسان متخصص و مرتبط با درخواست ها استفاده گردد. علاوه بر آن با حذف ارتباط های غیر کاری میان کارشناسان و متقاضیان خدمات، فضایی شفاف و عادلانه در پرونده ها ایجاد گردد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین فتوحی ضمن خوش آمدگویی به اعضای هیئت مدیره کانون با استقبال از مباحث مطرح شده ، آمادگی خود را برای همکاری بیشتر در این زمینه اعلام نمودند. ایشان در محوریت قرار گرفتن کانون را یکی از لازمه های شفاف و برطرف نمودن شبهه در مباحث کارشناسی ادارات عنوان نمودند و ابراز امیدواری کردند که دستگاههای  دولتی استان در این راستا گام بردارند.